אודות

שמי נועם יפה ואני עוסק בגינון מאז ימי התיכון שלי. כבר בגיל צעיר נמשכתי לעבודה בחוץ (ולא בתוך משרד), היכולת לנשום את האוויר, הלחות, החום, הקור והגשם תמיד היו חלק טבעי מהעבודה שלי.

היום אני גנן עצמאי כבר 12 שנה. בשנותיי הראשונות עסקתי בתחזוקת גינות ולאחר מספר שנים נכנסתי לתחום של הקמת גינות,דשא סינטטי עיצוב ועוד.היום אני גם עוסק בעבודות גובה של עצים והנמכת כותרות.

ידע נוסף שצברתי במהלך השנים זה חשיבות מערכות המים בגינה (כמובן בארץ שלנו החמה) -התמחיתי עם השנים בשלל מערכות השקיה ואין כמעט בעיה שלא ניתן לפתור אותה-לפעמים בקלות ולפעמים באריכות.

השנים הראשונות לימדו אותי  איך להסתכל על הגינה בטווח הארוך-לאיזה גודל גדל כל שיח,מה אוהב שמש חזקה מה לא שורד בצל כמויות מים ועוד.

עמידה בזמנים מול הלקוח זה פן נוסף שחשוב לי בעסק. לכל אחד ולכל גינה יש דרישות ורצונות משלהם ואני משתדל מאוד לעמוד בזמנים שנקבעו. החשוב מכל הוא הצוות שלי, עם הזמן גיבשתי צוות אמין שעובד איתי כבר מספר שנים.

כשאני נפגש עם לקוחות חדשים אני  נותן להם מהידע שלי וביחד אנחנו יוצרים את הגינה המתאימה ביותר בשבילכם בשילוב המתאים ביותר לתנאי השטח והתקציב.

אני גם אבא, מורה לשיטת אלכסנדר ותמיד מעדיף להיות בחוץ: ים, קמפינג וטיולים.

נועם יפה

כתוב/כתבי תגובה