עיצוב גינות

עיצוב גינות הוא חלק שחשוב לי בדיוק כפי שהוא חשוב לכם. יש לכם חלום לגינה, ואני פה לעבוד יחד אתכם להפוך אותו למציאות. עם נסיון של שנים רבות בהקמת גינות ובאחזקת גינות אני כבר יודע לעזור לכוון אתכם מראש לאפשרויות הטובות ביותר העומדות בפניכם.

אני יודע איך להתאים את החלום שלכם אל המציאות, איך לעצב את הגינה כך שהיא תגיע מהר יחסית למראה בו אתם מעוניינים ואיך תוכלו יחסית בקלות גם לשמור על המראה הזה לאורך שנים. הסגנונות הם רבים ושונים: גינת עצי הדר, גינה אנגלית, גינת קקטוסים, שילובים של אלמנטים שונים ליצירת מראה אחיד וכמובן, מחשבה קדימה לאיך הגינה תשמש אתכם בשנים הבאות.

בפגישת ייעוץ אנחנו סוקרים את תוואי הגינה, סוג האדמה, האם יש שמש מרובה או צל מרבה ובהתאם אנחנו מעצבים את הגינה כדי לתת מענה בדיוק לנקודות הללו: שתילת עצים שיתנו צל באזורים מסויימים, בחירה של שיחים מטפסים באזורים אחרים גם לנוי וגם כדי שיהפכו לגדר חיה, מילוי אזורים באבנים וטוף מסוגים שונים שחוסכים גם בהשקיה, וגם נאים לעיניים, בחירה של אדני רכבת להפרדה, או כיסוי באבני מדרך בין אזורים שונים בגינה.

לכל תקציב אפשר להתאים גינה, ולכולכם יש כמה רעיונות: גינת תבלינים ליד המטבח, או ערוגת צמחים עונתיים שתלבלב באופן תמידי, או לחילופין צמחים רב עונתיים שאין צורך להחליף אותם. האפשרויות הן רבות ואני יודע לכוון אתכם לעשות את הבחירות שיתנו לכם את הגינה בה אתם מעוניינים תוך שמירה על חסכון במים, ותכנון נכון כדי להקל על אחזקת הגינה.

התקשרו לנועם הגנן, ואני אגיע לפגישת ייעוץ בה תקבלו ממני הצעה לעיצוב והקמת הגינה שלכם.

אתם מקבלים:

התקנת מערכת השקיה

בחירת העצים, הצמחים, הכדים ואלמנטים נוספים כמו אבני מדרך, טוף ועוד

הקמת הגינה על ידי צוות מקצועי ומנוסה בהתאם לתכנון המקורי שסוכם עמכם

גינה לשחק בה, לארח בה, וליהנות ממנה.

 

עיצוב גינות
נועם עיצוב גינות